Nejlepší makléři nepodceňují vzdělávání

V RE/MAX G8 Reality věříme, že makléři, kteří chtějí na současném trhu uspět a poskytovat ten nejlepší servis pro své klienty, se musí neustále vzdělávat. Proto každý rok kromě jiných aktivit pořádáme RE/MAX G8 Reality Convention.

tomas freiberg clanek remax convention 1
tomas freiberg clanek remax convention 1

Co je náplní RE/MAX G8 Reality Convention?

Jde o setkání makléřů celé skupiny G8 spojené s workshopy, školením a také účastí významných osobností z oboru. „Považujeme za velmi důležité, aby naši makléři dostali prostor se sejít, i když jsou z různých koutů republiky. V příjemném prostředí mohou diskutovat o vývoji trhu nebo o tom, co jim pomáhá při prodeji nemovitostí. Obzvlášť při současném nastavení trhu jsou zkušenosti a znalosti zásadní,“ říká Miroslav Štrojsa ze skupiny RE/MAX G8 Reality.

Plán na tento ročník

Letošní Convention RE/MAX G8 Reality se uskuteční v květnu v srdci Železných hor. Nejvíce nás těší, že se nám podařilo zajistit skutečně zajímavého hosta. Účast potvrdila Renata Plecity. Jak už jméno napovídá, Renata je původem Češka. Po dokončení vysoké školy se odstěhovala do Kanady, kde po ukončení sportovní kariéry začala podnikat s RE/MAX. Dnes patří mezi legendy kanadského realitního trhu, což potvrzují také ocenění RE/MAX Chairman’s Club, Platinum Club, Hall of Fame či Lifetime Achievement award. Její bohaté zkušenosti a znalosti vyspělého realitního trhu budou pro naše makléře skvělou inspirací.

Pevně věříme, že nejen její přednáška, ale také neformální diskuze po oficiálním programu pro vás budou inspirativní. Pro ty, kteří se těší na zábavu, máme také skvělou zprávu. Hudební složku bude mít na starosti DJ Pavel Cejnar z Evropy 2.

Více informací o Convention 2023 RE/MAX G8 Reality.

Zdroj: RE/MAX G8 Reality

 

Rubriky: Reality

Rychlý kontakt:

Sdílet článek:

Mohlo by vás zajímat

Podívejte se na mé další články

tomas freiberg dokumenty pro prodej nemovitosti
Reality
14
oko

Jaké dokumenty jsou potřeba k prodeji nem…

Obsah článku Dohledání základních dokumentůDokumenty potřebné při prodeji bytuPENBNabývací titulList vlastnictvíProhlášení vlastníkaPlán oprav SVJProhlášení o bezdlužnostiStavební dokumentace Dohledání základních dokumentů Dokumentů je hned celá řada a pravděpodobně budete muset důkladně…
tomas freiberg clanek prodej nemovitosti s maklerem
Reality
12
oko

Proč prodej nemovitosti svěřit makléři?

Obsah článku Prodej skýtá mnoho nástrahNa pomoc přichází makléřJdeme hledat kupceKompletní servis až do konce Prodej skýtá mnoho nástrah Pokud se chystáte prodat svůj byt, a navíc je…
tomas freiberg dokumenty pro prodej nemovitosti

Jaké dokumenty jsou potřeba k prodeji nemovitosti?

tomas freiberg clanek prodej nemovitosti s maklerem

Proč prodej nemovitosti svěřit makléři?